A – trips JAZYKY

CUDZIE JAZYKY pre každého veselo a bezbolestne

  1. PROGRAM VÝUČBA – úrovne A1, A2, B1 – jazyky: taliansky, chorvátsky, maďarský, latinský

Výučba jazyka je vhodná pre každého, kto sa chce naučiť cudzí jazyk alebo sa ho potrebuje doučiť. Výhodou je, že sa zameriavam najviac na komunikáciu, tvorbu vlastných viet, kreativitu a snažím sa naučiť schopnosť v jazyku rozmýšľať. Moje hodiny nie sú typickými hodinami, kde sa donekonečna mučíte cvičeniami a gramatickými pravidlami. Vždy sa snažím nájsť spôsob, ktorý najviac študentovi vyhovuje.

2. PROGRAM ÚVOD DO ŠTÚDIA JAZYKA – jazyky: grécky, albánsky, turecký, bulharský, macedónsky, srbský, chorvátsky, rumunský, maďarský, poľský, španielsky, taliansky, latinský

Úvod do štúdia jazyka je určený pre tých, ktorí majú záujem a rozmýšľajú nad tým, že sa začnú učiť cudzí jazyk, ale nie sú ešte úplne rozhodnutí. Ide o tzv. „ochutnávku“ jazyka, kde sa dozviete niečo o histórií jazyka, štruktúre jazyka, uvidíte niekoľko ukážok, naučíte sa čítať v danom jazyku. Toto všetko zaujímavou a veselou formou.

3. PROGRAM UČÍME SA PÍSAŤ – jazyky: grécky, ruský, bulharský, macedónsky, srbský

Plánujete sa začať učiť jazyk, ktorý sa píše inou abecedou? Naučte sa na jednorázovom kurze písať a čítať cyriliku alebo grécke písmo.

4. PROGRAM PRVÁ POMOC PRE TURISTOV – jazyky: taliansky, chorvátsky, maďarský, albánsky

Plánujete cestu do Talianska, Chorvátska, Maďarska alebo Albánska a radi by ste rozumeli aspoň jedálnemu lístku? Prvá pomoc je určená pre turistov, ktorí nemajú záujem o kurz jazyka, no radi by ovládali základné frázy, ktoré môžu na dovolenke pomôcť.

Pridaj komentár