A – LANGUAGES

VITAJTE VO SVETE JAZYKOV

Radi cestujete a k povinnej výbave turistu patrí podľa Vás aj jazyk? Zaujímajú Vás netradičné jazyky, ktoré vo Vašom okolí nikto neovláda? Radi skúmate veci do hĺbky a od ostatných sa líšite vedomosťami? Venujete sa výskumu a potrebujete pomôcť? Píšete prácu a chcete sa poradiť? …..alebo Vás len proste zaujíma, čo tu nájdete? Neváhajte a vyberte si!

  1. ONLINE VÝUKOVÉ KURZY: TALIANČINA, CHORVÁTČINA, ALBÁNČINA, LATINČINA
    Kurz je určený pre každého, kto sa chce naučiť cudzí jazyk alebo sa v ňom potrebuje zdokonaliť bez ohľadu na vek a úroveň. Výhodou je, že sa zameriavam najviac na komunikáciu, tvorbu vlastných viet, kreativitu a snažím sa naučiť schopnosť v jazyku rozmýšľať. Vždy sa snažím nájsť spôsob, ktorý najviac študentovi vyhovuje.

  2. JAZYKOVÁ OCHUTNÁVKA – ALBÁNČINA, CHORVÁTČINA, RUMUNČINA, GRÉČTINA, MAĎARČINA, TUREČTINA, TALIANČINA, ŠPANIELČINA, LATINČINA, STAROGRÉČTINA
    Jazyková ochutnávka je jednorázový kurz, ktorého cieľom je oboznámiť sa s kultúrou a jazykom. Je určený pre tých, ktorí majú záujem a rozmýšľajú nad tým, že sa začnú učiť cudzí jazyk, ale nie sú ešte úplne rozhodnutí. Chcú k nemu zatiaľ len „pričuchnúť“. Dozviete sa množstvo noviniek o histórií jazyka, štruktúre a gramatike jazyka, uvidíte niekoľko ukážok, naučíte sa čítať v danom jazyku. Toto všetko zaujímavou a veselou formou, ktorá Vás namotivuje urobiť správne rozhodnutie.

  3. NAUČME SA PÍSAŤ A ČÍTAŤGRÉČTINA, STAROGRÉČTINA, BULHARČINA, SRBČINA
    Tento skrátený kurz je zameraný na zvládnutie abecedy konkrétneho jazyka slovom aj písmom. Dĺžka kurzu závisí od požiadaviek študenta. Tento kurz je možné aplikovať aj na jazyky, ktoré sa píšu latinkov a študent má záujem o zvládnutie správnej výslovnosti.

4. NAJRÝCHLEJŠÍ RÝCHLOKURZ JAZYKAAKÝKOĽVEK JAZYK PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU
Jazykový workshop, na ktorom sa dozviete , ako sa v čo najkratšom čase efektívne naučiť cudzí jazyk. Workshop je určený pre všetkých, čo majú záujem sa orientovať pri pobyte v zahraničí v každodenných situáciách. V mojej ponuke nájdete tieto workshopy:

Ako sa naučiť cudzí jazyk za 7 dní

Ako sa efektívne učiť cudzí jazyk

5. POUČNÉ PREDNÁŠKY O BALKÁNE A STREDOMORÍ
„S každým novým jazykom spoznávame aj novú kultúru.“ Z tohto dôvodu som pre Vás pripravila aj množstvo prednášok, ktoré sa viažu k jazykom. Môžete si vybrať z rôznych tém a je možné prednášku pripraviť aj podľa Vašich požiadaviek. Viac info TU.

INFO: mk.paula.belucci@gmail.com

https://www.facebook.com/atrips.tripstoadriatic

Pridaj komentár